Nowa strona internetowa

I wystartowała! Już jest! Nasza nowa strona internetowa! 


Jesteśmy bardzo dumni z tego, że w końcu udało się stworzyć stronę taką, o jakiej marzyliśmy.

Stronę, która jest kolorowa i budzi same pozytywne emocje.

 

Jednak wciąż będziemy starali się ją ulepszać dla Was, dlatego bardzo ważna będzie dla nas Twoja opinia o naszej nowej stronie.

Jeżeli masz jakieś uwagi/spostrzeżenia to napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy https://animilandia.pl/kontakt na górze wiadomości wpisując strona WWW.

 

Każda uwaga będzie dla nas niezwykle cenna i będziemy na bieżąco edytowali stronę tak, aby stała się naszym wspólnym dziełem.

Na zachęte dodamy, że za każdy znaleziony błąd lub nowy świetny pomysł będziemy rozdawać niespodzianki, dlatego naprawdę warto!

 

Odpowiedzialna za realizację tego projektu była firma Mediart https://www.mediart.pl/także jeżeli marzycie o tym, aby też mieć stronę, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania to serdecznie polecamy! Nie boją się żadnych wyzwań, a każda kolejna poprawka lub nieoczekiwana zmiana nie stanowi żadnego problemu. Są naprawdę ekspertami w tej dziedzinie. Od samego początku do końca realizacji panują nad wszystkim pomagając i doradzając. Jeszcze raz dziękujemy!

 

Dziękujemy Ci za to, że jesteś i razem z nami tworzysz coś pięknego.

Życzymy miłego użytkowania i do zobaczenia na eventach!

 

Aktualności

Zaufali nam