Dziecięce urodziny

Chwila spokoju przy urodzinach dziecka-brzmi nieznajomo? Zapraszamy do przeczytania tekstu, gdzie dowiesz się jak zamienić t mistyczne słowa w prawdę!


Drodzy rodzice!

Marzycie czasem o tym, aby chociaż na chwilę odetchnąć od całego rodzicielskiego zamieszania i znaleźć czas dla siebie? Chcielibyście, aby podczas uroczystości rodzinnych spokojnie wypić kawę z rodziną zamiast martwić się nudą dzieci?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Jesteśmy organizatorami rozrywki dla dzieci, zapewniamy im kreatywne zajęcia w czasie wolnym.  Nie jest to żadna chińska technologia, tylko zabawy, których celem jest sprawienie uśmiechu na dziecięcej buzi. Ot tak! Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na wspaniałą i wartościową zabawę, niezależnie od okazji, wieku, czy płci! Dla każdego powinna w harmonogramie znaleźć się choć chwila czasu i my o to zadbamy! Od lat tworzymy scenariusze zabaw na każdą okazję, od małych urodzinek, przez wszelakie uroczystości rodzinne po wielkie firmowe pikniki. Jaka jest nasza tajemnica? Zawsze dajemy z siebie wszystko, dzięki czemu dzieci dużo chętniej angażują się w przygotowane aktywności. Animator to osoba, która przede wszystkim ma wiele pomysłów na to, jak zainteresować dzieci. Ta praca to najczęściej dorywczy zawód, jednak jego wybór najczęściej podyktowany jest tym, że osoba, która się tym zajmuje po prostu lubi dobrą zabawę. W tym zawodzie liczy się szczerość, bo jak wiadomo w pracy z dziećmi niczego nie da się ukryć ani udawać.

Animacje dla dzieci w Bydgoszczy i okolicach to trend, który jest coraz bardziej popularny. Wielu rodziców nie wyobraża sobie urodzin lub spotkania rodzinnego bez obecności animatora. 

Nasi animatorzy to nie tylko dziewczyny, ale także doświadczeni animatorzy płci męskiej, którzy radzą sobie równie dobrze, a dodatkowo potrafią wciągnąć w zabawę niejednego dorosłego.

Korzystając z naszych usług macie pełną gwarancję tego, że animator, który przyjedzie na miejsce odda 100% siebie. To nie tylko zabawa, ale także pomoc logistyczna. Podawanie tortu, nalewanie napojów, czy nawet zarządzanie przerwami w uzasadniony sposób, to obowiązki, które tymczasowo na czas imprezy przejmuje animator.  

 

 

> URODZINY - organizacja urodzin, to temat rzeka. Na ten temat można rozwodzić się godzinami. Przy zapytaniu zazwyczaj odsyłamy Was na naszą stronę, abyście na początku sami spróbowali wybrać pakiet, gdyż to Wy najlepiej znacie swoje dziecko. W przypadku, gdy macie jakieś wątpliwości, bo grupa jest mieszana, dzieci się nie znają to zawsze przychodzimy z pomocą doradzając jaka opcja w danej sytuacji sprawdzi się najlepiej.  

Jesteśmy pewni, że każdy z Was był na przynajmniej jednym przyjęciu urodzinowym i dobrze wie o tym, że urodziny bez animatora lub atrakcji tracą sens. Ten dzień ma być wyjątkowy dla jubilata lub osoby wyróżnionej, dlatego powinien być okraszony dobrą zabawą i mnóstwem uśmiechów. Osobiście staramy się aby przez cały czas zabawy jubilat czuł się wyróżniony, ale przede wszystkim aby cała grupa czuła się z tym dobrze i komfortowo, dlatego dzięki nam wszyscy tego dnia czują się wyjątkowo, nawet kiedy Jubilat jest osobą wyróżnioną

Jeżeli chcecie zapoznać się z naszą ofertą urodzinową, zapraszamy TUTAJ !

Aktualności

Zaufali nam